4
14 חוות דעת
 
 
 
 
 
"ישא ברכה" - מידע לדירות
 
 
 
 
 
 
02-6406666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
חברת ישא ברכה מספקת שירותי מידע על דירות המוצעות למכירה ולהשכרה בירושלים ובסביבותיה כבר למעלה מ- 30 שנה. המידע נשלח ללקוחות באמצעות דוא"ל, SMS, טלפון או פקס, כשלקוחות החפצים בכך יכולים להגיע למשרדי החברה כדי להתעדכן.

ההצטרפות לשירות מתבצעת על-בסיס מנוי חודשי וללא דמי תיווך. תקופת המנוי עומדת על חודשיים לכל היותר, כשהתשלום הוא חודשי וללא התחייבות! ההרשמה למנוי והגדרת הקריטריונים לחיפוש הדירה מתבצעים טלפונית או במשרדי החברה.

החברה עובדת עם מערכת מקצועית, המפיצה מידע ממוקד עבור כל לקוח ולקוח על סמך דרישות ותנאים, שהוגדרו מראש בעת ההרשמה למנוי. המערכת מתוחזקת ומעודכנת 24 שעות ביממה – רק דירות פנויות מפורסמות במאגר, ודירות שנמכרו או שהושכרו נמחקות מיידית מהמאגר. לאחר קבלת התוצאות הרצויות מהמערכת, יוצר הלקוח קשר ישיר עם בעל הדירה – ללא תיווך! לקוחות המקבלים את המידע טלפונית, יכולים להתקשר לבעל הנכס ישירות דרך המערכת הטלפונית.

המערכת מעדכנת את הלקוחות באופן מיידי לגבי דירות שנוספו למאגר או לגבי שינויים בדירות, שבהן התעניינו בעבר (לדוגמה: אם מחירה של דירה ירד). העדכונים נשלחים ישירות אל מכשיר הטלפון הסלולרי של הלקוחות באמצעות הודעת SMS.
 
מידע על דירות בירושלים - ישא ברכה
 

מידע לבעלי דירות

 
המידע מפורסם במאגר הדירות בחינם וללא דמי תיווך. חברת ישא ברכה תפנה את המידע באופן מיידי ללקוחות הרלבנטיים לסוג הדירה. בעלי הדירות מעורבים בתוכן המודעה ובאופי הפרסום שלה, ויכולים לבחור את קהל היעד שלה. כמן כן, באפשרותם לעדכן באופן שוטף, באמצעות פנייה לישא ברכה, את המודעה, לרבות: שינוי מחיר, הוספת פרטים או השמטתם.
 
 
חוות דעת
מיוחד
דירוג משוקלל
"זמינים מאוד תוך כמה דקות עונים ויש אפשרות שהם חוזרים והם חוזרים מיד "